Karadeniz - Turu

Değerli misafirlerimiz, 23:00 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 23:15 Ünal Petrol Önü - 23:30 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz

Karadeniz Turu4.5

Açıklama ve Tanıtım

Değerli misafirlerimiz, 23:00 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 23:15 Ünal Petrol Önü - 23:30 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz.

Photo Gallery

Lokasyonumuz

Tur Hakkında

Kapsanan yerler Kapsama İstisnalar Tarih
Karadeniz Turu Karadeniz Return Airfare & Taxes Nov 12, 2017

Ayrıntılı Günlük Yol Programı

 • Gün : 1 HAREKET

  Değerli misafirlerimiz, 23:00 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 23:15 Ünal Petrol Önü - 23:30 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz..

 • Gün : 1)SALI : HAREKET

  Değerli misafirlerimiz, 23:00 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 23:15 Ünal Petrol Önü - 23:30 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz.

 • Gün : 3 Gün Çarşamba

  ÇARŞAMBA : AMASYA - GÖKMEDRESE - AMASYA ARKEOLOJİ MÜZESİ - SULTAN 2.BEYAZID KÜLLİYESİ VE CAMİ - SAMSUN - ATATÜRK HEYKELİ - BANDIRMA VAPURU - ORDU

  Değerli misafirlerimiz, VEKA TUR araç içi ikramları eşliğinde Adıyaman - Malatya - Sivas - Tokat üzerinden Şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya'ya doğru yol alıyoruz.

   

  Sabah erken saatlerde yolda alınan serbest kahvaltı sonrası , Şehzadeler Şehri Amasya'ya ulaşıyoruz.Şehrin hemen girişinde Gökmedrese tüm ihtişamıyla bizleri karşılıyor olacak. Burda vereceğimiz kısa bir fotoğraf molasının ardından, gecesi de gündüzü de birbirinden güzel bu şehirde ilk olarak Dünyanın en büyük mumya müzesi olan Amasya Arkeoloji müzesini ziyaret ediyoruz.

   

  Arkeoloji, etnografya , fosil ve mumyalar bölümünü gezdikten sonra kentin en önemli Osmanlı eserlerinden olan, Amasya da şehzadelik yapmış ve Osmanlıya padişah olmuş Sultanlarımızdan Sultan 2.Beyazıd Külliyesi'ni ve Cami'ni geziyoruz.Külliye içerisinde paratoner olarak kullanılmış çınar ağaçlarını, o dönemde payitaht İstanbul’u merak eden ama gidemeyen Amasyalılar için İstanbul siluetinin çizildiği tarihi şadırvanı, kapı girişlerindeki denge sütünlarını ve camiinin içini gördükten sonra rehberimizin anlatımı ile yeşil ırmak kıyısına iniyoruz.  

  Yeşil ırmak kıyısından sonra Samsun'a varıyoruz.İlk olarak Samsun Meydanında bulunan ATATÜRK Heykelini görüyoruz. Sonrasında doğu park alanı içinde yer alan ATAMIZI Samsun’a ulaştıran aslına uygun olarak yapılan Bandırma Vapurunu ziyaret ediyoruz.

  Samsunda alacağımız yöresel ürünlerden oluşan açık büfe veya set menü öğle yemeğinin ardından turumuzun ilk günü Karadeniz’in yaylalarıyla buluşmak üzere yola çıkıyoruz.

  Bizleri Yeşilin en güzel tonlarıyla buluşturan bir görsel ziyafetle Fatsa’ya ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı

  : Yol Üstü Mola Tesislerinde Alınacak Olup , Tur Ücretine dahil değildir.

  Öğle Yemeği

  : Açık Büfe veya Set Menü, Tur Ücretine Dahil Değildir.

  Akşam Yemeği

  : Açık Büfe veya Set Menü Otelde  Alınacak Olup  Tur Ücretine Dahildir.

  Konaklama

  : Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

  Rota

  : Adıyaman - Amasya ( 590 Km ) Amasya - Samsun (130 Km) Samsun - Ordu ( 160 Km ) - Bölge İçi Geziler ( 100 Km )

  Toplam Kat Edilecek Mesafe

  : 980 Km

  Otele Giriş Saati

  : 18.00

   

  3.GÜN

  PERŞEMBE        : ORDU - BOZTEPE - KEŞAP - ESPİYE - TİREBOLU - GÖRELE - VAKFIKEBİR - TRABZON - AYASOFYA KİLİSESİ VE CAMİ - TELKARİ ATÖLYESİ VE MAĞAZASI - ATATÜRK KÖŞKÜ - UZUNGÖL - AYDER YAYLASI

  Değerli misafirlerimiz, otelde alacağımız açık büfe veya set menü sabah kahvaltısı sonrasında rehberimizden aldığımız bilgiler eşliğinde Ordu kentinin sembolü ve Boztepe’ye Çıkmalı Şu Orduya Bakmalı sözünün mekânı olan , Ordu’yu ve Karadeniz’i ayaklarımızın altında hissedeceğimiz Boztepe’ye çıkıyoruz.

  Deniz seviyesinden 530 mt yükseklikteki Boztepe’nin büyüleyici manzarası eşiğinde fotoğraf çekebilmek için vereceğimiz serbet zamanın ardından fındık alışverişi yapabileceğimiz ve üst kalite fındık alabileceğimiz bir kısa mola sonrasında Keşap, Espiye,  Tirebolu, Görele, Vakfıkebir, Akçaabat üzerinden Trabzon’a varıyoruz.

  Trabzonda alacağımız açık büfe veya set menü öğle yemeğinin ardından, 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1572 yılında camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş Pontus Devletinin önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Kilisesi ve Camiisini geziyoruz.

  Trabzon merkezde küçük bir gezinti yapıyoruz bu gezintide Trabzon’a has olan Telkari Sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Telkari Atölyesi ve Mağazası gezintisinin ardından Soğuksu Mevkiine doğru yola çıkıyoruz, burada bizi bir 20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü karşılıyor. Ulu Önder bu köşkü 1924 ve 1930 yıllarında iki kez ziyaret etmiş, 1937 yılında burada kalarak vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır. Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek cinsten.

   

Öneri ve Görüşlerinizi Belirtin

Lütfen bizimle ilgili öneri ve görüşlerinizi yazın. Bu size daha iyi hizmet vermemiz için önemlidir. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekür Ederiz..

Special Offer

₺500 ₺800

Rezervasyon Yap

Gezi Bilgileri

 • Lokasyonumuz : Kapadokya Nevşehir
 • Arrival Date: Nov 12, 2017
 • Departure Date: Nov 21, 2017
 • Free Sightseeing & Hotel

Bu Paketi Paylaş

Destek & Yardım

Telefon

0545 216 28 01

Diğer Paketlerimiz

Nemrut Gün Doğumu

Arsemia Ören Yeri gezisinin ardından turumuza , binlerce yıldır zirvede güneşin doğuşunu izleyen ve gün batımına şahit olan azametli heykelleri, metrelerce uzunluktaki kitabeleri ve 2.206 metre yüksekliği ile dünyanın en yüksek " Açık Hava Müzesi " olan Nemrut Dağı Ören Yeri ile devam ediyoruz.

Mauritius 4Gün / 3Gece

Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text

Tur Detayları

Halfeti ŞanlıUrfa

Tarihi su altı camisini ve Tekne turu

Tur Detayları

SEYAHAT ÖNCESİ İPUÇLARI

Kimliğinizle Gelin Seyehate Başlayın
5 dakikada

Kolay ve Hızlı Kayıt

Ödemede Kolaylık

Türk lirası veya Döviz ile ödeme yapabilirsiniz

Veka Turizm

Veka Turizm

Adres Mehmet Akif Mahallesi 281 / b, 02200 Merkez/Adıyaman

Destek&Yardım

Copyrights © 2017 Veka Turizm Tüm Hakları Saklıdır