Kapadokya - Nevşehir Turu

Değerli misafirlerimiz, 23:00 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 23:15 Ünal Petrol Önü - 23:30 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz.

Kapadokya Nevşehir 4.5

Açıklama ve Tanıtım

KAPADOKYA TUR PROGRAMI Değerli misafirlerimiz, 23:00 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 23:15 Ünal Petrol Önü - 23:30 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz. .

Photo Gallery

Lokasyonumuz

Tur Hakkında

Kapsanan yerler Kapsama İstisnalar Tarih
Kapadokya Nevşehir Accommodation Return Airfare & Taxes Nov 12, 2017
Iguassu Falls 8 Breakfast, 3 Dinners Arrival & Departure transfers Nov 14, 2017
Peru,Lima First-class Travel travel insurance Nov 16, 2017
Cusco & Buenos Aires Free Sightseeing Service tax of 4.50% Nov 18, 2017

Ayrıntılı Günlük Yol Programı

 • Gün : 1 HAREKET

  Değerli misafirlerimiz, 23:00 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 23:15 Ünal Petrol Önü - 23:30 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz..

 • Gün : 2 CUMARTESİ : KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ - UÇ HİSAR - AVANOS

  Değerli misafirlerimiz, VEKA TUR araç içi ikramları eşliğinde Adıyaman - Kahramanmaraş - Kayseri üzerinden Nevşehir - Niğde - Kayseri üçgeninde bulunan, doğal güzelliklerini 3917 m. Yüksekliğindeki Erciyes Dağı ve 3268 m. Yüksekliğindeki Hasan Dağı'na borçlu olan, Perslerin " Güzel Atlar Diyarı " diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine doğru yol alıyoruz. Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası , Kapadokya'da ilk durağımız düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği şekilde düzenlenmiş bir mühendislik harikası olan Kaymaklı Yeraltı Şehri ( Kaymaklı Yeraltı Şehri veya Özkonak Yeraltı Şehri ) 'ni geziyoruz. İnsanların yerin altında yaptıkları bu ilginç şehri gezerken hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Yeraltı kentinin hemen ardından Uçhisar istikametine doğru yol alıyoruz. Bölgenin en yüksek noktası konumunda bulunan Uçhisar Kalesi'nin ( Panoramik ) seyretme ve fotoğraflama ile devam ediyoruz. Gezimize öğle yemeğimiz için kaya oyma bir mekana doğru geçiyoruz. Burada Kapadokya'nın meşhur pastırmalı kuru fasülyesini ve testi kebabını tatma imkanı buluyoruz. Otantik mekanda alacağımız yemeğin ardından çanak-çömleği ile meşhur Avanos'a gidiyoruz. Avanos'ta Kızılırmak'ı görüp, Kızılırmak'ın çamurundan yapılan çanak-çömleklere dair bilgi alıyoruz. Sonrasında çokbaşlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ'da ( Keşişler Vadisi ) fotoğraf molası veriyoruz. Paşabağ'da peribacaları arasında dolaşıp fotoğraflar çektikten sonra ilginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi ( Dervent Vadisi ) gezisini yapıyoruz. Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası otelimize yerleşiyoruz. Zaman kısıtlılığı ve programdaki yoğunluk nedeniyle otele akşam 17:30 civarı girilecektir. Bu nedenle kıymetli konuklarımızın bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır. Dileyenler ile yemek sonrası bu turun olmazsa olmazlarından, yöreye özgü Türk Gecesi'ne ( Kuzu Gecesi ) gidiyoruz. ( Ekstra ) .

 • Gün : 3 ÜRGÜP - GÖREME - PERİ BACALARI

  Değerli misafirlerimiz, otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında valizlerimizle birlikte otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Onyx Taş Atölyesine gidip taşların özellikleri ve işlenişlerine dair bilgiler alacağız. Onyx Taş Atölyesinden sonra eski adı Korama olan Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesini geziyoruz. Kaya kiliseleri ( Elmalı, Yılanlı, Çarıklı Kiliseleri ), yemekhane, mutfak, kiler ve İncil'in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilisesi müze de göreceğimiz yerler arasında olacak. Gezimize Asmalı Konak dizisinin de çekildiği, Rum taş işçiliğinin en iyi örneklerini görebileceğiniz Mustafa Paşa'ya gidiyoruz. Asmalı Konak'tan Şarap Mahzenlerini görmeye geçiyoruz. Kapadokya'nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını ve Şapkalı Peribacaları 'nı gezip dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam saatlerinde diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıyoruz. .

Öneri ve Görüşlerinizi Belirtin

Lütfen bizimle ilgili öneri ve görüşlerinizi yazın. Bu size daha iyi hizmet vermemiz için önemlidir. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekür Ederiz..

Special Offer

₺500 ₺800

Rezervasyon Yap

Gezi Bilgileri

 • Lokasyonumuz : Kapadokya Nevşehir
 • Arrival Date: Nov 12, 2017
 • Departure Date: Nov 21, 2017
 • Free Sightseeing & Hotel

Bu Paketi Paylaş

Destek & Yardım

Telefon

0545 216 28 01

Diğer Paketlerimiz

Nemrut Gün Doğumu

Arsemia Ören Yeri gezisinin ardından turumuza , binlerce yıldır zirvede güneşin doğuşunu izleyen ve gün batımına şahit olan azametli heykelleri, metrelerce uzunluktaki kitabeleri ve 2.206 metre yüksekliği ile dünyanın en yüksek " Açık Hava Müzesi " olan Nemrut Dağı Ören Yeri ile devam ediyoruz.

Mauritius 4Gün / 3Gece

Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text

Tur Detayları

Halfeti ŞanlıUrfa

Tarihi su altı camisini ve Tekne turu

Tur Detayları

SEYAHAT ÖNCESİ İPUÇLARI

Kimliğinizle Gelin Seyehate Başlayın
5 dakikada

Kolay ve Hızlı Kayıt

Ödemede Kolaylık

Türk lirası veya Döviz ile ödeme yapabilirsiniz

Veka Turizm

Veka Turizm

Adres Mehmet Akif Mahallesi 281 / b, 02200 Merkez/Adıyaman

Destek&Yardım

Copyrights © 2017 Veka Turizm Tüm Hakları Saklıdır