Halfeti Turu

 Değerli misafirlerimiz, 08:30 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 08:35 Ünal Petrol Önü - 08:45 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz.

Halfeti Şalıurfa 4.5

Açıklama ve Tanıtım

 Değerli misafirlerimiz, 08:30 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 08:35 Ünal Petrol Önü - 08:45 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz.

Photo Gallery

Lokasyonumuz

Tur Hakkında

Kapsanan yerler Kapsama İstisnalar Tarih
Halfeti Şanlıurfa Accommodation Return Airfare & Taxes Nov 12, 2017
Iguassu Falls 8 Breakfast, 3 Dinners Arrival & Departure transfers Nov 14, 2017
Peru,Lima First-class Travel travel insurance Nov 16, 2017
Cusco & Buenos Aires Free Sightseeing Service tax of 4.50% Nov 18, 2017

Ayrıntılı Günlük Yol Programı

 • Gün : 1 HAREKET

  Değerli misafirlerimiz, 23:00 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 23:15 Ünal Petrol Önü - 23:30 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz..

 • Gün :

   Değerli misafirlerimiz, VEKA TUR araç içi ikramları eşliğinde Adıyaman - Ş.Urfa karayolu ile turumuzun ilk durak yeri olan Atatürk Barajına doğru yol alıyoruz.

   

  Turumuzun ilk durak yeri, 1983 yılında Fırat Nehri üzerinde inşaatı başlamış olan 1992 yılında işletmeye açılan Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük barajı olan  Atatürk Barajında seyretme ve fotoğraflama için kısa bir mola veriyoruz. VEKA TUR çay ve kahve ikramları eşliğinde verilen kısa bir molanın ardından Birecik Baraj Gölü kıyısındaki Halfeti istikametine doğru yol alıyoruz.

   

  Halfeti'de bizleri bekleyen tekneler ile, Ortaçağın en önemli kale kentlerinden olan Rumkale ve  Birecik Barajı yapımı sırasında yarısı sular altında kalan Savaşan köyünü, Fırat nehri üzerinde yapacağımız tekne turu ve fotoğraflama ile turumuza devam ediyoruz.Yaklaşık 1 saat süren tekne turunun ardından gezimize öğle yemeği ile devam ediyoruz.

   

 • Gün :

  Turumuz'a öğle yemeğinin ardından verilecek olan serbest zaman ile devam ediyoruz. Serbest zamanın bitimi ile saat 16:00'da belirlenen noktada buluşup Adıyaman'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

   

  Değerli misafirlerimiz, hayatınıza mola verip bizlerle bu anları paylaştığınız için teşekkür eder  diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıyoruz.

   

Öneri ve Görüşlerinizi Belirtin

Lütfen bizimle ilgili öneri ve görüşlerinizi yazın. Bu size daha iyi hizmet vermemiz için önemlidir. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekür Ederiz..

Special Offer

₺500 ₺800

Rezervasyon Yap

Gezi Bilgileri

 • Lokasyonumuz :Halfeti
 • Arrival Date: Nov 12, 2017
 • Departure Date: Nov 21, 2017
 • Free Sightseeing & Hotel

Bu Paketi Paylaş

Destek & Yardım

Telefon

0545 216 28 01

Diğer Paketlerimiz

Nemrut Gün Doğumu

Arsemia Ören Yeri gezisinin ardından turumuza , binlerce yıldır zirvede güneşin doğuşunu izleyen ve gün batımına şahit olan azametli heykelleri, metrelerce uzunluktaki kitabeleri ve 2.206 metre yüksekliği ile dünyanın en yüksek " Açık Hava Müzesi " olan Nemrut Dağı Ören Yeri ile devam ediyoruz.

Batum 4Gün / 3Gece

Batum

Tur Detayları

Halfeti ŞanlıUrfa

Tarihi su altı camisini ve Tekne turu

Tur Detayları

SEYAHAT ÖNCESİ İPUÇLARI

Kimliğinizle Gelin Seyehate Başlayın
5 dakikada

Kolay ve Hızlı Kayıt

Ödemede Kolaylık

Türk lirası veya Döviz ile ödeme yapabilirsiniz

Veka Turizm

Veka Turizm

Adres Mehmet Akif Mahallesi 281 / b, 02200 Merkez/Adıyaman

Destek&Yardım

Copyrights © 2017 Veka Turizm Tüm Hakları Saklıdır