• vekaturizm@hotmail.com
  • 0545 216 28 01

EGE TURU

EGE TURU

5 GECE 6 GÜN

1. GÜN

Değerli misafirlerimiz, 10:00 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 10:15 Ünal Petrol Önü - 10:30 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz.

VEKA TUR araç içi ikramları eşliğinde Adıyaman - Kahramanmaraş - Osmaniye üzerinden Bodrum'a doğru hareket ediyoruz.

 

2. GÜN

ÇARŞAMBA 

Sabah saatlerinde Bodrum'a vardıktan sonra kahvaltımızı almak üzere otelimize geçiyoruz. Kahvaltının ardından " Tarihin Babası " olarak bilinen Heredot'a göre Dorlar tarafından kurulan Türkiye'nin en ünlü ve tanınmış tatil merkezlerinden biri olan Bodrum gezintisi için hareket ediyoruz. Daha sonrasında Bodrum Kalesi'ne doğru yol alıyoruz.

Bodrum Kalesi iki liman arasında üç tarafı denizlerle çevrili kayalık bir yarımada üzerine kurulu Kuzey yönünden karaya bağlı, 180 X 185 metre ölçülerinde bir Fransız kulesidir. Kalede yaptığımız ziyaretten sonra Gümüşlük ve Kara İncir plajlarının tadını çıkartıyoruz. ( Bugün isteğie göre plajlarda zaman geçirmek yerine  dakikalık tekne turuda yapılabilir. ) Geçirdiğimiz keyifli anların ardından aracımıza geçerek Marmaris'e doğru yol alıyoruz.

Ülkemizin en önemli tatil beldelerinden olan Marmaris'e ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. GÜN

PERŞEMBE

Değerli misafirlerimiz, otelde alacağımız açık büfe veya set menü kahvaltı sonrasında rehberimizden aldığımız bilgiler eşliğinde Marmaris'ten ayrılıyoruz. Halk dilinde " su kaynağı " anlamına gelen Aznak Çayı'na doğru hareket ediyoruz.

Aznak Çayı demek doğa ile iç içe olmak, temiz hava, dinginlik ve oksijenin en yüksek olduğu çayda keyifli sandal turumuzu yaparken adeta doğal akvaryumun güzelliğine varıyoruz. Daha sonra tam gün Gökova Körfezi'nin tadını çıkarmak için tekne turuna devam ediyoruz.

Marmaris'in 30 km kuzeyinde bulunan bölgenin yüksek rakmından dolayı ziyaretçilerini muhteşem manzara ve doğal güzellikleri ile etkileyen Gökova Körfezi'nde tekne turumuzu yaparken Sedir Adası, Cleopatra Plajı, Gelibolu Adası ve Lacivert Koyunu geziyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alarak körfezin tadını çıkartıyoruz.

Körfezde yapılan tekne turu sonrası Aşıklar Yolu'nda verilen fotoğraf molasının ardından otele doğru hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. (Fethiye ya da Göçek)

 

4. GÜN

CUMA

Değerli misafirlerimiz, otelde alacağımız açık büfe veya set menü sabah kahvaltısı sonrasında Ölüdeniz'e doğru yol alıyoruz.

Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı olan, kumsalları %82 kadar oyla 2006 senesinde dünyanın en güzel kumsalı seçilen turizm açısından oldukça gelişmiş, ışık ve güneş diyarı olarak tanımlanan Ölüdeniz'de isteyenler yamaç paraşütü yapılabilir. Daha sonrasında tam gün Ölüdeniz2de tekne turu ile Kelebekler Vadisi, Akvaryum, Nicolas Adası, Soğuksu Koyu ve Deve Plajını geziyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Keyifli geçen tekne turundan sonra otele doğru hareket ediyoruz.

Fethiye sokaklarından geçerek otelimize varıyoruz.

 

5. GÜN

CUMARTESİ

Değerli misafirlerimiz, otelde alacağımız açık büfe veya set menü sabah kahvaltısı sonrasında Pamukkale'ye doğru yol alıyoruz.

Türkiye'nin en gözde turizm merkezlerinden, doğal bir sit alanı olan Pamukkale; bembeyaz traventleriyle ziyaretçilerini bir gelin gibi karşılıyor. Tiyatro, Kutsal Havuz ve Sütunlu Caddeninde görülmesinin ardından akşam saatlerinde Adıyaman'a dönüş yolculuğu için hareket ediyoruz.

 

6. GÜN 

PAZAR

Gece yolculuğunun ardından sabah saatlerinde Adıyaman'a varıyor ve diğer turlarımızda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Açık Büfe veya Set Menü Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dahildir

Öğle Yemeği : Açık Büfe veya Set Menü Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dahil Değildir.

Akşam Yemeği : Açık Büfe veya Set Menü Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dahildir.

Konaklama : Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecek.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Veka Tur Güvencesi

* Veka Tur Otobüs İçi İkramları

* Lüks Otobüs ve Minibüsler ile Ulaşım

* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

* Açık Büfe veya Set Menü 3 Sabah Kahvaltısı

* Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyehat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* İlk Gün Sabah Kahvaltısı

* Tüm Öğlen Yemekleri

* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

* Tüm Özel Harcamalar

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti

ÜCRETLER

0-2 Yaş Çocuklar :  ÜCRETSİZ

0-3 Yaş Çocuklar :  1.370,00₺

10 Yaş Üzeri : 1.950,00₺

 

GEREKENLER

* Uygun yürüyüş ayakkabısı ( Rahat edebileceğiniz )

* Ani sıcaklık değişimine karşı üstlük ( Hırka, yelek, yağmurluk vb. )

ÖNEMLİ :

*Turumuz 5 gece 6 gün olup, otel konaklaması 3 gecedir.

*Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programları gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahipti.

*Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

*03-09 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

*Turlarımızda kullanılan araç tipleri, kişi sayılarına göre araç tayin edilmektedir.

*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilmez.

*Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

*Turumuz EN AZ 6 KİŞİYE ulaşmadığı takdirde tur iptal edilir.

 

Konaklamalı turlarda tura kayıt yapıldıktan sonra;

* Tura çıkış gününden 14 Gün öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde %100 kesintisiz ücret iadesi olur.

* Tura çıkış gününden, 14 Gün kalasıya rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde %20 ücret kesintisi yapılmaktadır. Turun devredilmesi durumunda devir sebebiyle eğer bir ek masraf doğarsa, bu giderin karşılanmasından devralan ile beraber devreden kişide ortak sorumludur.

DİKKAT : Tur sirküsü yayımlandığı tarihte geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Yukarıda yazılan tur programı VEKA TOURS tarafından özgün olarak yazılıp, hazırlanmıştır. Herhangi bir şekilde programın kopyalanması, yayınlanması yasaktır. Tüm hakları VEKA TOURS'a aittir. Programın turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından VEKA TOURS sorumlu tutulmaz. Tur programımız  6502 No'lu tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır. 

EGE TUR TARİHLERİ

* 11 - 16 AĞUSTOS 

 18-23 AĞUSTOS 

Her türlü görüş ve önerileriniz için +90 545 216 28 01 - +90 507 457 23 91 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Değerli misafirlerimiz, hayatınıza mola verip bizlerle bu anları paylaştığınız ve VEKA TUR AİLESİ'ini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 


 

Detaylı bilgi almak ve tura katılmak için alttaki karekodu okutmanız yeterlidir.

KareKod

 

739 kez okundu
  • EGE TURU

Gezi ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için abone olun